AKCE HUDEBNÍHO OBORU VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023
- Zahájení školního roku na Panském dvoře ve Veselí n. M. - vystoupení CM starší J. Kučery
- Slavnosti vína v Uherském Hradišti - vystoupení CM starší J. Kučery
- Hodová mše na Vápenkách - vystoupení dechového orchestru J. Štici
- Baťův kanál ve Veselí nad Moravou - vystoupení žesťového kvintetu J. Štici
- Hotel ve Strážnici - vystoupení dechového orchestru J. Štici
- Melodie pro podzimní pohodu - koncert v sále ZUŠ - Šárka Neprašová, Peter Gáč, prof. PhDr. Miloš Schnierer
- Hodová mše v Nové Lhotě - vystoupení žesťového kvintetu J. Štici
- Komorní koncert Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž v sále ZUŠ - posluchači smyčcového oddělení
- 16. světový cimbálový kongres ve Valašském Meziříčí - N. Sedlářová, R. Novák, O. Veselský - žáci M. Múčkové
- Dušičkový koncert ve smuteční síni ve Veselí nad Moravou
- Svatomartinský průvod - vystoupení CM starší J. Kučery na CZŠ ve Veselí nad Moravou
- Koncert na hotelu Continental v Brně - vystoupení dechového orchestru J. Štici
- MENart - 1. setkání HAMU Praha - mentorka K. Kněžíková - K. Gažáková - žákyně M. Zalubilové
- Sváteční koncert v sále ZUŠ Veselí nad Moravou
- Magický klavír v proměnách času - klavírní festival Opava – žáci M. Dvořanové
- Vystoupení pěveckého sboru X-tet E. Němečkové v Uherském Ostrohu
- Pěvecký recitál K. Knapové v sále ZUŠ Veselí nad Moravou
- Vánoční Veselí - vystoupení DPS Rosenka M. Zalubilové, flétnového souboru L. Chumlenové, rockové kapely A. Galušky, tanečního orchestru EFF M. Matuškové + sólový zpěv K. Hluší, M. Tobolová, M. Přibyl
- Koncert BROLN k 70. výročí orchestru v sále ZUŠ Veselí nad Moravou
- Charitativní koncert v kostele Andělů strážných ve Veselí nad Moravou - vystoupení žesťového kvintetu J. Štici
- Vystoupení pro Akademii volného času v sále ZUŠ Veselí nad Moravou - akordeonový soubor, sólový zpěv, žáci LDO, saxofonové trio, příčná flétna, varhany
- Celoškolní vánoční vystoupení ZUŠ v kině Morava ve Veselí nad Moravou
- Vánoční Veselí - vystoupení Improbandu M. Kotači
- Muzicírování sólistů u stromečku - M. Zalubilová
- Koledování u stromečku - A. Březovská
- Třídní besídky žáků ZUŠ Veselí nad Moravou
- Návštěva výstavy - Fenomén cimbál v Uh. Hradišti - žáci cimbálové třídy M. Múčkové
- Vánoční trh v Uherském Hradišti - vystoupení DPS Rosenka M. Zalubilové, flétnového souboru L. Chumlenové a M. Dvořanové
- Vystoupení na vánoční besídce Speciální školy - naše žákyně + jejich žáci se speciálními potřebami - hra na klavír - M. Dvořanová
- Hej, mistře - koncert na náměstí ve Veselí nad Moravou – účinkování učitelů a žáků ZUŠ
- Novoroční koncert na hotelu ve Strážnici - vystoupení dechového orchestru J. Štici
- Farní ples v Ostrožské Nové Vsi - vystoupení dechového orchestru J. Štici
- MENart - 2. setkání HAMU Praha - mentorka K. Kněžíková - K. Gažáková - žákyně M. Zalubilové
- Baletní představení Romeo a Julie v Janáčkovém divadle v Brně - žáci TO, LDO a sólového zpěvu - H. Konečná, M. Roubalová, M. Zalubilová
- Zimní koncert při svíčkách v přízemí ZUŠ Veselí nad Moravou - vystoupení pěveckého sboru X-tet E. Němečkové
- Ples města Veselí nad Moravou - vystoupení tanečního orchestru EFF M. Matuškové + sólistů pěvecké třídy M. Zalubilové - M. Tobolová, K. Hluší, M. Přibyl
- Charitativní „Koncert pro vážku“ - celoškolní akce
- Vernisáž ZŠ Hutník - vystoupení žesťového kvintetu J. Štici
- Okresní kolo ve hře na akordeon - pořadatel ZUŠ Veselí nad Moravou
- Farní ples v Hroznové Lhotě - vystoupení dechového orchestru J. Štici
- Dětský ples v Dolních Bojanovicích - vystoupení dechového orchestru J. Štici
- MENart - 3. setkání na ZUŠ J. Hanuše Praha 6 - mentorka K. Kněžíková - K. Gažáková - žákyně M. Zalubilové
- Poetický večer LDO + vstupy žáků HO a TO
- Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní a souborové hře s převahou dřevěných dechových nástrojů - pořadatel ZUŠ Veselí nad Moravou
- Koncert učitelů ZUŠ Veselí nad Moravou
- Workshop Improbandu - M. Kotača
- Velikonoční benefiční koncert v Uh. Ostrohu - vystoupení pěveckého sboru X-tet E. Němečkové
- Baťův kanál ve Veselí nad Moravou - vystoupení žesťového kvintetu J. Štici
- Hudební a pěvecký workshop spojený s natáčením v nahrávacím studiu - Zuzana Gašpieriková + CM starší J. Kučery
- ZUŠ BÁL - vystoupení souborů ZUŠ Veselí nad Moravou
- MenART - 5. setkání na HAMU v Praze - mentorka K. Kněžíková - K. Gažáková - žákyně M. Zalubilové
- „Hucký bombóz“ - přehlídka CM v Hluku - CM starší J. Kučery
- Otevírání Baťova kanálu ve Veselí nad Moravou - vystoupení žesťového kvintetu J. Štici
- Koncert studentů konzervatoří v Brně a Banské Bystrici (SK) - žáci cimbálové třídy M. Múčkové
- Den matek na DPS Veselí nad Moravou - vystoupení žáků LDO a HO - J. Tillich, E. Grombíř + akordeonový soubor - V. Trávníčková, A. Březovská
- Absolventský koncert žáků pěvecké třídy + DPS Rosenka - M. Zalubilové
- Koncert dechového orchestru J. Štici v Kuželově
- Navalis - Praha - vystoupení dechového orchestru J. Štici
- Absolventské koncerty žáků ZUŠ Veselí nad Moravou
- Výběrový absolventský koncert žáků ZUŠ Veselí nad Moravou
- Vystoupení pro Akademii volného času v KD Veselí nad Moravou - sólový zpěv T. Barnetová, S. Vítková, M. Kadubcová, L. Gráfová, A. Tomčalová, M. Tobolová, akordeonový soubor, přednes LDO
- Charita Veselí - vystoupení dechového orchestru J. Štici
- Salon ZUŠ - Absolventský koncert žáků klasické sekce Akademie MenART - Pražské jaro - kostel sv. Šimona a Judy v Praze - mentorka K. Kněžíková - K. Gažáková - žákyně M. Zalubilové
- Soustředění DPS Rosenka M. Zalubilové - příprava na vystoupení
- Přehlídka dechového orchestru J. Štici v Piešťanech (SR)
- ZUŠ OPEN JMK na náměstí Veselí nad Moravou - CM mladší, starší, MENart okénko - K. Gažáková, P. Tobola, sólisté J. Veselský - cimbál, pěvecké duo K. Kolářová a N. Nováková, DPS Rosenka, taneční obor
- Koncert Noc kostelů v Blatničce - žesťový kvartet mladší žáci, varhany K. Hluší a B. Hanáčková, sólový zpěv M. Kadubcová, S. a T. Varsamisovy, K. a H. Evjákovi, D. Roubalová, klavír I. Slováková
- Zábavné dopoledne pro MŠ a 1. třídy ZŠ, představení LDO
- Absolventský koncert žáků Z. Hanáčka + Big Band J. Konečného
- Přehlídka dechového orchestru J. Štici v Šardicích
- Mozartovy děti Filharmonie Brno - tuba Ondřej Vajdík - žák J. Štici
- ZUŠ FEST - celoškolní akce ZUŠ na náměstí Veselí nad Moravou
- Brass Fest Brno - vystoupení dechového orchestru J. Štici
- Přehlídka dechového orchestru J. Štici v Podivíně
- Absolventský koncert klasické sekce Akademie MenART - Břevnovský klášter v Praze - mentorka K. Kněžíková - K. Gažáková - žákyně M. Zalubilové
- Koncert žáků cimbálové třídy v ZUŠ Skalica - M. Múčková
- Strážnické slavnosti - přehlídka dechového orchestru J. Štici
- Slavnostní mše u sv. Tomáše v Brně - vystoupení žesťového kvintetu J. Štici
- Nahrávání CM starší J. Kučery ve studiu ZUŠ
- Soustředění dechového orchestru J. Štici ve Starém Městě pod Kralickým Sněžníkem
- Soustředění BigBandu J. Konečného v ZUŠ Veselí nad Moravou
- Koncert BigBandu J. Konečného ve Veselí nad Moravou
- Soustředění EFF M. Matuškové ve Chvojnici (SR)
- Zájezd dechového orchestru J. Štici do Rumunska
- Koncert BigBandu J. Konečného v Napajedlích
AKCE TANEČNÍHO OBORU VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023
- 15. A 16. 12. - se v kině Morava uskutečnilo celoškolské VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ ZUŠ. Proběhlo celkem 5x. 4x pro ZŠ a MŠ a 1x pro veřejnost. Taneční obor na vystoupení představil 3 tance - "Tančící vločky" (3. + 4. ročník), "Darečci" (6. + 7. ročník + II. stupeń) a "Harmonie" (II. stupeň.
- 27. 1. - uspořádala škola pro žáky tanečního oboru ZÁJEZD NA BALETNÍ PŘEDSTAVENÍ ROMEO A JULIE V JANÁČKOVĚ DIVADEL V BRNĚ. Akc e se zúčastnilo i několik žáků z HO a LDO.
- 8. 2. - se uskutečnil 19. ročník charitativní akce KONCERT PRO VÁŽKU. Žákyně TO zatančily tanec "Malé baletky" (3. + 4. ročník) a Křídla motýlí (5. + 6. ročník).
- 3. 3. - vystoupily žákyně II. stupně v komponovaném pořadu s názvem POETICKÝ VEČER. Ve spolupráci s žáky literárně - dramatického oboru předvedly několik literárně tanečních koláží.
- 28. 4. - proběhl na kulturním domě již 6. ZUŠ BÁL. Tentokrát ve stylu retro. Žákyně 4. a 5. ročníku na něm zatančily Tanec v dešti, žákyně 6., 7. ročníku tanec Uklízečky a nejstarší tanečnice spolu s mladšími dětmi předvedly společný tanec Abba Dance.
- 28. 5. - se uskutečnilo závěrečné a absolventské vystoupení tanečního oboru TANEC PRO RADOST v kině Morava. Vystoupili na něm všichni žáci tanečního oboru v tancích stylu současného, klasického a lidového. Program obohatili studenti Taneční konzervatoře Brno.
- 1. 6. - proběhl na veselském náměstí VII. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO FESTIVALU ZUŠ - ZUŠ OPEN. Účinkovaly zde nejlepší cimbálové muziky Jihomoravského kraje včetně našich dvou cimbálových muzik. Dále proběhl koncert BROLNU s dětskými sólisty za účasti Magdaleny Kožené. Naše tanečnice II. stupně zde zatančily východoslovenské karičky.
- 5. A 6. 6. - uspořádala naše škola ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE PRO DĚTI Z MŠ A 1. TŘÍD ZŠ. Svoji práci zde představili žáci všech oborů. Z tanečního oboru předvedly svůj tanec Indiáni dívky 1., 2. a 3. ročníku, tanec Dárečci dívky 7. ročníku a II. stupně, tanec Mobilem ani omylem dívky 3. a 4. ročníku a tanec Křídla motýlí dívky 5. a 6. ročníku.
- 16. 6. - se konal již 10. ročník přehlídky umělecké činnosti ZUŠ - ZUŠ FEST. Za taneční obor vystoupily kromě nejmladších dětí všechny ročníky. Předvedly tance: Mobilem ani omylem (3. + 4. ročník), Do rytmu (4. + 5. ročník), ABBA dance (1., 2., 3. ročník I. stupně + II. stupeň), Křídla motýlí ( 5. + 6. ročník), Není dobro bez zla (6. + 7. ročník), Začátek konce (T. Křížová II. st.), Karičky (II. stupeň).
AKCE VÝTVARNÉHO OBORU VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023
- Adventní výstava na Panském dvoře ( pomoc při instalaci + výstava prací žáků VO k danému tématu – pečení Vánočních perníčků)
- Vánoční výstava v ZUŠ – přezimující ptactvo
- Projekce prací žáků na Vánočním vystoupení v kině Morava
- Celoroční návštěvy výstav v galerii Panského dvora
- Grafické návrhy pro Akordeonovou soutěž (diplomy, placky)
- ZUŠ bál (grafický vizuál, výzdoba sálu, foto-koutek)
- Výstava absolventských prací na Panském dvoře
- Výstava žákovských prací na Panském dvoře a prostorách ZUŠ
- Zábavné dopoledne pro děti z MŠ a z 1. tříd ZŠ (výtvarný program pro děti)
- ZUŠ Fest (celoškolský program na náměstí) – tvoření pro děti (kresba na fólie, placky ZUŠ)
- Výroba tabla (malování dekorace)
- Návrhy a výroba plakátů na akce ZUŠ (použití maleb a grafik žáků ZUŠ)
- Propagační placky ZUŠ
- Přijatí žáci na umělecké školy: Kateřina Všetulová, Ema Prekopová
AKCE LITERÁRNĚ-DRAMATICKÉHO OBORU VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023
- 2.- 4.9. 2022 MenArt v Praze v Divadle Minor, soustředění s O. Nosálkem
- 22.10. 2022 Sobotní soustředění páteční skupiny
- 4.11. 2022 Společná návštěva Podzimního divadelního koštu – 3 představení
- 5.11. 2022 Zajištění semináře H. Nemravové v rámci PDK, pořad Znorovjané Skácelovi – generálka
- 6.11. 2022 Dušičkový koncert ve smuteční síni – A. Dufek a L. Michnová
- 6.11. 2022 Podzimní divadelní košt - Proč ne Čechov?!, vystoupení páteční skupiny
- 12.11. 2022 MenArt - druhé setkání - soustředění s O. Nosálkem v ZUŠ
- Průvodní slovo na Vánoční pořad ZUŠ
- Soustředění s moderátory na Vánoční pořad ZUŠ
- 14.12. 2022 Vystoupení pro důchodce – sál ZUŠ
- 14., 15., 16. 12. 2022 Generálka a Vánoční pořady ZUŠ pro školy a veřejnost
- 29.12. 2022 Soustředění k přijímačkám na konzervatoř – L. Michnová
- 8.2. 2023 Koncert pro vážku
- 11.2. 2023 3.setkání MenArtu – středeční skupina
- 24.2. 2023 Generálka Poetického večera
- 3.3. 2023 Poetický večer
- 9.3. 2023 Recitační soutěž v Hodoníně – A. Fiurášková, D. Lancůch, L. Michnová
- 29.3. 2023 Krajské kolo Wolkrova Prostějova v Brně - recitační část - 1. Kategorie, A. Mičková – cena poroty, A. Dufek
- 30.3. 2023 Krajské kolo Wolkrova Prostějova v Brně - recitační část - 2. Kategorie, K. Krepčíková, J. Michalík
- 1.4. 2023 Festival Špíl – berg, Brno – divadelní část, středeční a páteční sk., Cena poroty pro páteční sk., Doporučení na festival WP – pro středeční sk.
- 4.4. – 5.4. 2023 Krajská soutěž ZUŠ – Boskovice (dva dny) – středeční skupina, zlaté pásmo a přímý postup na celostátní př.
- 15. – 16.4. 2023 Porota krajské soutěže Wolkrova Prostějova v Karviné – recitační i divadelní část
- 22.4. 2023 4.setkání MenArtu, premiéra Příběhy neObyčejné
- 23.4. 2023 Završení MenArtu v Praze v Divadle Minor – představení Zátopek s O. Nosálkem
- 25.4.2023 Sestavení průvodního slova na ZUŠ Bál, nácvik průvodního slova s moderátory
- 27.4. 2023 Recitační soutěž Dětská scéna 2023, krajské kolo Brno , 2. kategorie A. Fiurášková
- 28.4. 2023 Recitační soutěž Dětská scéna 2023, krajské kolo Brno , 3.a 4. kategorie , L. Michnová, D. Lancůch
- 28.4.2023 ZUŠ bál , moderátoři, drinky, nákup surovin
- 8. – 9.5.2023 Soustředění LDO, pondělní skupina, pohádka Buben z tykvového stromu
- 11.5. 2023 Vystoupení na DPS
- 17.5. 2023 Vystoupení pro Adameii III.věku – kulturní dům
- 18. – 19.5.2023 Soustředění LDO, čtvrteční skupina, Zmrzlinová pohádka
- 22. – 23.5.2023 Soustředění LDO, úterní skupina, Uspávanka s Hokusajem
- 28.5. 2023 Tanec pro radost – vystoupení žáků LDO s TO, moderátor Alex Dufek
- 2. – 4.6. 2023 Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve skupinovém projevu – Příběhy neObyčejné
- 5. – 6.6.2023 Dopolední pořad pro MŠ, Zmrzlinová pohádka, Buben z tykvového stromu
- 5.6. 2023 Premiéra pro rodiče a veřejnost - Zmrzlinová pohádka, Uspávanka s Hokusajem
- 6.6. 2023 Premiéra pro rodiče a veřejnost - Buben z tykvového stromu
- 13.6. – 16.6. 2023 Celostátní přehlídka uměleckého přednesu a divadel poezie Wolkrův Prostějov - Příběhy neObyčejné
- 16.6. 2023 ZUŠfest