Ve školním roce 2021/2022 vzniká na naší ZUŠ již třetí generace mladých rockových muzikantů. Po počátečních komplikacích se složením nástrojů, se nakonec podařilo zkompletovat plné obsazení a to 2 žáci na elektrickou kytaru, 1 žák na basovou kytaru a 1 žák na bicí nástroje. S čím byl největší problém, byli zpěváci. Postupem času se podařilo, i shodou náhod, zaplnit tento post dokonce třemi zpěvačkami. Takže zhruba od poloviny školního roku můžeme zkoušet v plném obsazení. Zatím jsme se pustili do repertoaru českých kapel, postupně budeme repertoar rozšiřovat. Kapela má za sebou dvě veřejná vystoupení, jedno na besídce a druhé na celoškolní akci Zušfestu.

Obsazení kapely: zpěváci- Helena Světíková, Nikol Chumlenová, Jessika Navrátilíková

el. kytara- Vojtěch Světík, Matěj Plaširyba

basová kytara- Petr Maňák