ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA

VESELÍ NAD MORAVOU

hudebni3

ldo2

tanec2

vytvarny2

Hudební obor

V lednu a únoru probíhala školní kola a přehrávky soutěžících...

Okresní kola

  • 28. 2. 2018 – OK NS – sólový a komorní zpěv Kyjov:
    • 1. místo s postupem do KK – 2x
    • 1. místo – 2x
    • 2. místo – 5x (všichni – žáci M. Zalubilové)
  • 7. 3. 2018 – OK NS – hra na dechové nástroje Hodonín:
    • 1. místo s postupem a absolutní vítěz ve hře na saxofon – 1x (žákyně M. Kotači)
    • 1. místo s postupem – 4x (žáci J. Štici)
    • 1. místo – 2x (žáci J. Štici)
    • 2. místo – 2x (žákyně L. Chumlenové a J. Štici)
    • 3. místo – 4x (žákyně L. Chumlenové)
    • ČU – 1x (žákyně L. Chumlenové)
  • 5. 4. 2018 – OK NS – Hra na lidové nástroje a hra lidových souborů Kyjov:
    • Hra na cimbál
      • 1. místo s postupem – 4x (žáci M. Múčkové)
      • Hra cimbálových muzik
      • 1. místo s postupem – 2x (učitelé K. Mičková a M. Kolacia)

Krajská kola

  • 21. 3. 2018 – KK NS – sólový a komorní zpěv Kyjov:
    • 1. místo s postupem do ÚK – 1x (Sára Slováková)
    • 2. místo – 1x (žáci M. Zalubilové)
  • 23. 3. 2018 – KK NS – hra na dechové nástroje Brno:
    • 1. místo s postupem do ÚK – 1x (Tomáš Ježek)
    • 1. místo – 3x (všichni – žáci J. Štici)
  • 28. 3. 2018 – KK NS – hra na dechové nástroje Brno:
    • 1. místo s postupem do ÚK a zvláštní cena – absolutní vítěz – 1x (Anna Urbaničová, žákyně M. Kotači)
  • 25. 4. 2018 – KK NS – hra na lidové nástroje a hra lidových souborů Veselí nad Moravou:
    • Hra na cimbál
      • 1. místo s postupem do ÚK – 1x (Jiří Veselský, žák M. Múčkové)
      • 1. místo – 2x
      • 2. místo – 1x (žáci M. Múčkové)
      • Hra cimbálových muzik
      • 1. místo s postupem do ÚK – 2x (Mičková, Kolacia)

Ústřední kola

  • 27. – 29. 4. 2018 – ÚK NS – sólový a komorní zpěv Turnov:
    • 2. místo – 1x (Sára Slováková, žákyně M. Zalubilové)
  • 3. – 6. 5. 2018 – ÚK NS – hra na dechové nástroje Praha:
    • 1. místo – 1x (Anna Urbaničová, žákyně M. Kotači)
    • 2. místo – 1x (Tomáš Ježek, žák J. Štici)
  •  24. a 25. 5. 2018 – ÚK NS – hra na lidové nástroje a hra lidových souborů Mikulov:
    • Hra na cimbál
      • 1. místo – 1x (Jiří Veselský, žák M. Múčkové)
    • Hra cimbálových muzik
      • 1. místo – 2x (Mičková, Kolacia)

Ostatní soutěže 

  • 24. 2. 2018 – Nesoutěžní improvizační přehlídka pro klavíristy „Hrajeme si pro radost“, 9. ročník, Brno:
    • Zúčastnily se 2 žákyně M. Dvořanové a 1 žákyně E. Němečkové.
  • 11. 5. 2018 – Nesoutěžní přehlídka klavírních duí „Dvořákův Lipník“, Lipník nad Bečvou:
    • Zúčastnily se 3 žákyně s repertoárem pro 6 rukou, žáci M. Dvořanové.
  • 2. 6. 2018 – Celostátní finále dětských zpěváčků lidových písní „Děti a píseň – Zpěváček 2018“ Brno:
    • Mezi 10 nejlepšími se umístila 1 žákyně M. Múčkové.

 

TANEČNÍ OBOR

Okresní kolo

  • 28. 3. 2018 – Soutěžní přehlídka tanečního oboru Hodonín:
    • Zlaté pásmo, zvláštní cena za nápadité rozehrání zvoleného tématu a postup do KK – 1x (H. Konečná)
    • Stříbrné pásmo – 1x (H. Konečná)
    • Bronzové pásmo – 1x (M. Roubalová)

Krajské kolo

  • 19. 4. 2018 – Soutěžní přehlídka tanečního oboru Blansko:
    • Zlaté pásmo, ocenění za propojení všech uměleckých složek a postup do ÚK (H. Konečná)

Ústřední kolo

  • 1. – 3. 6. 2018 – Soutěžní přehlídka tanečního oboru Uherské Hradiště:
    • Stříbrné pásmo – 1x (H. Konečná)

 

Literárně-dramatický obor

Okresní kolo

  • 2. 3. 2018 – Přehlídka dětských recitátorů Hodonín:
    • Soutěžili 3 žáci, 2 postup do KK.

Krajské kolo

  • 6. 4. 2018 – Recitační soutěž „Wolkerův Prostějov“ Brno:
    • Zúčastnili se 2 žáci.
  • 14. 4. 2018 – Divadelní přehlídka „Loutka v Brně“:
    • Nominace do širšího výběru na celostátní loutkový festival (v Chrudimi).
  • 20. 4. 2018 – Recitační soutěž „Dětská scéna“
    • Zúčastnili se 2 žáci, 1 postupuje.

Celostátní festival

  • 30. 6. – 2. 7. 2018 – Celostátní festival „Loutkářská Chrudim“
    • Zúčastnili se žáci LDO v hlavním programu festivalu.
přihlášení